Vertikálna tlačiareň na stenu v akciii.

Vertikálna tlačiareň na stenu – ukážka naživo


Tlač na stenu je nová technológia, ktorá sa v našich končinách pomaly dostáva do povedomia verejnosti. Aby sme informovali a rozširovali povedomie o tlači na stenu, využili sme príležitosť predstaviť naživo „robota“ na verejnom podujatí.

Vertikálna tlačiareň na stenu sa prišla prezentovať na podujatie 1.Máj – Deň otvorených ateliérov v Novej Cvernovke v Bratislave. K dispozícii nám bola stena na prízemí budovy a tu sme postavili nášho „robota“ na potlač stien. Už pri spustení tlače walllprinter na seba okamžite pútal pozornosť. Pri stroji sa pristavovali okolo idúci a sledovali robota pri práci.

Vertikálna tlačiareň na stenu tlačí obrázok

Ako „to“ funguje a načo sa „to“ dá použiť?

Niektorí okolo stojaci sa len pozerali a fotili. Zatiaľ čo iní zase mali rôzne otázky. Ich záujem sa sústredil najmä na: Čo to je? Ako to funguje a načo sa to dá použiť? Snažili sme sa im zrozumiteľne vysvetľovať, čo je tlač na stenu a aké možnosti poskytuje. Pre väčšinu prítomných to bolo prvé stretnutie s tlačiarňou na stenu a zaznamenali sme len pozitívne reakcie od prizerajúcich sa.

Vertikálna tlačiareň na stenu tlačí obrázok
Vertikálna tlačiareň na stenu v „akcii“

Čo sme tlačili na stenu?

Tlačili sme ďalšiu umeleckú grafiku od autora Michala Turkoviča, ktorá niesla názov Definition of Freelance. Autor chcel zapasovať k téme 1.Mája ako sviatku práce a preto zvolil tento „pracovný motív“. Proces tlače diela za pomoci vertikálnej tlačiarne na stenu trval dve hodiny.

Vertikálna tlačiareň na stenu – ako dopadla prezentácia?

Vertikálna tlačiareň na stenu tlačí obrázok
Vertikálna tlačiareň na stenu tlačí obrázok
Detail výslednej priamej tlače na stenu

Záverom k prezentácii tlače na stenu

Sme vďačný za možnosť prezentovať vertikálnu tlačiareň na steny na verejnom podujatí. Wallprinting je nová technológia, ktorá sa na Slovensku potrebuje udomácniť a takéto prezentácie tlače tomu určite pomôžu.

Vertikálna tlačiareň na stenu tlačí obrázok
Finálny výsledok vertikálnej tlače na stenu

Páči sa vám vertikálna tlačiareň na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.