Priama tlač na stenu s tmavým povrchom

Priama tlač diela na drevený obklad v bistre


Priama vertikálna tlač na stenu umožňuje tlačiť rýchlo ľubovoľné dizajny na širokú škálu povrchov. V bistre Laksa & Grill prišla príležitosť vyskúšať tlač na drevený obklad steny.

Na stenu sa tlačilo umelecké dielo, ktorého autorom je Michal Turkovič. Jednalo sa o upravenú repliku jeho pôvodnej maľby, ktorú Michal namaľoval na plátno. V aktualizovanej verzii diela pridal autor do pozadia prvky. Tie sa v priestoroch bistra už objavujú. Maľoval ich v minulosti a vkusne nimi doplnil jeho priestory. Dizajn obrázka bol zámerne upravený do čiernobielej podoby. Bude tak ladiť už k existujúcej čiernej farebnej škále Laksa & Grill.

Tlač s použitím bielej farby ako podkladu

Drevený tatranský profil, na ktorý sme tlačili, bol natretý čiernou farbou. Aby farby hotovej tlače vyzerali vo finále autenticky a sviežo, zvolili sme možnosť tlače bielej farby ako podkladu pre obraz. Biela farba sa tlačí strojom priamo počas samotnej tlače dizajnu. Nie sú teda nutné v procese tlače ďalšie kroky navyše. Samotná tlač na drevo trvala približne 2 hodiny a 20 minút. Vo videu si môžete pozrieť zrýchlenú verziu časti tlačového procesu.

Fotogaléria

Priama tlač na stenu s tmavým povrchom
tlač na steny, tlač na stenu, priama tlač na stenu, vertikálna tlač, potlač stien, potlač na steny, wallprint, wallprinting, vertical printing
Finálna fotka vytlačeného diela priamo na drevený obklad presklenej terasy.

Na výsledok tlače na stenu sa môžete prísť pozrieť aj osobne v Bratislave priamo do Laksa & Grill. Tu si rovno pochutíte aj na skvelom jedle.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.