O nás


Ako sme sa dostali k vertikálnej tlači na stenu?

Už viac ako 25 rokov sa zaujímame o umelecké maľby na stenách v rámci projektu artattack.sk. Za tieto dlhé roky sme si vyskúšali veľké množstvo rôznych projektov väčšieho aj menšieho rozsahu. V procese sme preskúmali všetky dostupné techniky maľby. Realizovali sme projekty pre domácnosti, aj pre veľké korporácie v interiéri či v exteriéri. Ako posunúť našu tvorbu ďalej, keď sa technológie a doba tak rýchlo posúvajú vpred?

Moderná doba prináša nové výzvy a aj nové technológie

Keď sme sa pred časom dozvedeli o existencii priamej tlače na stenu, boli sme touto možnosťou fascinovaní. Zrazu je tu „stroj“, ktorý umožňuje tlačiť priamo na stenu všemožnú grafiku v perfektnej kvalite a rýchlo. Rukodielna veľkoformátová maľba bude mať pri niektorých projektoch navždy svoje nezastúpiteľné miesto. Niektoré realizácie, ale nie je nutné maľovať a práve s nimi nám pomôže wallprinter svojou efektivitou.

Wallprinting – naša vízia budúcnosti

Naše dlhoročné skúsenosti s umením a estetické cítenie pretavujeme ďalej do projektu Tlacstien.sk. Tlač na stenu alebo wallprinting je nová kategória vizuálnej prezentácie. Patríme medzi prvých priekopníkov tejto revolučnej technológie na Slovensku a tým začíname písať v rámci Slovenska aj novú kapitolu vo vizuálnej prezentácií.

Veríme, že nám zveríte svoju dôveru a tešíme sa na budúcu spoluprácu.

Tlači zdar!

Jozef & Michal
Tlacstien.sk

Máte záujem o tlač na stenu? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.