Tlač umeleckého diela na stenu výstavnej plochy v Nitre


Vertikálna tlač na stenu ma viacero možností využitia, tentokrát sme sa ju rozhodli využiť na výstavisku v Nitre.

V spolupráci so SAID (Slovenská asociácia interiérových dizajnérov a architektov) sme pripravili návrh, ktorý mal spestriť výstavnú plochu, kde prebiehal ich program. Podujatie sa uskutočnilo počas výstavy Nábytok a bývanie v Nitre v areály Agrokomplex-u.

Výsledná tlač na stenu mala pôsobiť decentným dojmom, ako nerušivá kulisa. Autor grafiky Michal Turkovič preto zvolil návrh založený na fragmentoch z jeho malieb na plátno. Prvky ako melón, banán, nožnice si autor spája s bývaním a životom, preto zvolil tento prístup. Objekty sú vyrezané z fotografií a následne starostlivo poukladané do koláže s celkovou dĺžkou 10m. Tlač takto dlhého dizajnu zabrala približne 4 a pól hodiny.

Robot k nám prehovára: Vzzzzt….vzzzt… rozumieme mu! Chce tlačiť ešte väčšie plochy!
Tlačová hlava chodí hore a dole… stovky krát.
…aha, pozri kam až dočiahnem…
Aby sme vzdelávali návštevníkov výstavy, na záver sme umiestnili malú reklamu s popisom, čo je tlač na stenu.
Tlač grafiky má dĺžku 10m.
Fragmenty z malieb boli vyrezané z fotografii plátien a robot ich verne preniesol na stenu.

Video ako prebiehala tlač na stenu výstavnej plochy

Potrebujete tlač loga na stenu alebo fotografie?

Priama tlač na stenu má široké využitie, či už na propagáciu alebo aj na dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.