potlač na steny, potlač stien, priama tlač na stenu, tlač na drevo, tlač na stenu, tlač na steny, tlač v kancelarii, vertical printing, vertikálna tlač, wallprint, wallprinting, wood printing

Tlač dizajnu jedálnych lístkov na drevenú dosku


Ako vytvoriť zaujímavý jedálny lístok, ktorý informuje, poteší oko a zároveň bude odolný, tak aby ho zákazník nedopatrením nepotrhal?

Šmak vegan sushi nás oslovili so žiadosťou o vytvorenie takéhoto jedinečného jedálneho lístku. Ten sa bude používať na ich prevádzke v Bratislave.

Wallprinter dokáže potlačiť okrem stien aj širokú škálu iných materiálov ako napríklad sklo, kov, plast a v tomto prípade aj drevo a to sme sa rozhodli využiť.

Tlač s použitím bielej farby ako podkladovej vrstvy, robot tlačí všetky farby počas jedného prechodu tlačovej hlavy
Počas tlače sa farby vytvrdzujú UV svetlom, teda sú takmer ihneď suché a odolné voči oterom

Štylizované prvky na dreve

Pre dizajn menu lístkov sme zvolili štylizované prvky ako pohár s čajom, sushi, taniere a iné. Tie súvisia s gastro prevádzkou sushi a texty menu sú vložené do týchto štylizovaných prvkov. Hotový dizajn sme potom vytlačili pomocou wallprintera na drevenú preglejku. V tomto prípade sme zvolili tlač s použitím bielej farby ako podkladu pre samotný dizajn. Po skončení tlače bolo treba dosky ešte rozrezať na menšie tabuľky a následne prelakovať transparentným lakom pre lepšiu odolnosť.

Pri vertikálnej tlači, treba mať dosky upevnené na stene
Detail tlače jedálnych lístkov
…ešte narezať a hotovo!

Video ako prebiehala tlač na drevenú dosku

Potrebujete tlač loga na stenu alebo fotografie?

Priama tlač na stenu má široké využitie, či už na propagáciu alebo aj na dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém. Neveríte? Na vytlačené jedálne lístky-dizajny sa môžete ísť pozrieť osobne, Šmak vegan sushi sa nachádza v Bratislave na Klariská 12.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.