Tlač míľnikov IT spoločnosti priamo na stenu v kanceláriách

Tlač míľnikov IT spoločnosti priamo na stenu v kanceláriách


Ako spestriť firemné priestory a zároveň vytvoriť zaujímavú informačnú grafiku?

V spoločnosti Interway a.s. sa to podarilo formou časovej osy, na ktorej sa nachádzajú významné udalosti spoločnosti od jej vzniku.

InterWay patrí medzi popredných slovenských poskytovateľov komplexných IKT riešení, webových aplikácií, cloudových služieb a služieb v oblasti vývoja informačných systémov a kybernetickej bezpečnosti.

Začíname s tlačou časovej osy
Farby sú už počas tlače vytvrdzované UV svetlom, teda takmer okamžite je potlač suchá a odolná voči oterom

Tlačíme na stenu v kanceláriách

Wallprinter bol povolaný do kancelárskych priestorov v Bratislave, aby vytlačil už spomínanú grafiku na stenu pri recepcii. Táto stena sa nachádza naproti miestnostiam, kde sa konajú schôdzky, čo umožňuje návštevníkom dozvedieť sa čo to o minulosti Interway. Na časovú os sa podarilo natesnať viac ako 25 rokov histórie spoločnosti, čo zabralo dĺžku steny zhruba 5,5 m.

…už nechýba veľa, tlač hotová na 85%
Detail tlače textu na stene
Tlač textu vyšla perfektne.

Finálny vzhľad tlače na stenu

Výsledná tlač pôsobí na stene veľmi prirodzene, nerušivo. Zároveň však príjemne dopĺňa chodbu a kancelárske priestory o nový vizuálny prvok. Čo sa trvania tlače týka, tlač grafiky trvala 5 hodín a 15 minút. To je na grafiku založenú na textových prvkoch naozaj rýchlo s čím sme viac než spokojný.

Hotová tlač časovej osy na stene v dĺžke cca 5,5m

Video ako dopadla tlač na stenu

Potrebujete tlač loga na stenu alebo fotografie?

Priama tlač na stenu má široké využitie, či už na propagáciu alebo aj na dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.