Tlač grafiky bielou farbou priamo na stenu

Tlač „motta“ školy priamo na stenu s bielou farbou


Ako spestriť stenu a zároveň prezentovať dôležitú myšlienku pre deti v škole?

Vedenie školy CZŠ s MŠ Dobrého pastiera v Žiline sa rozhodlo využiť wallprinter na prezentovanie svojej „Vízie školy“ a to formou textu vytlačeného na stene schodiska.

Na stenu so sivým podkladom sme tlačili textový návrh iba s použitím bielej farby. „V hre“ bola aj farebná verzia dizajnu, avšak vyhral dizajn s bielou. Výsledná tlač tak pôsobí decentne a nerušivo, zároveň nenásilným spôsobom prezentuje študentom motto-víziu školy.

Wallprinter tlačí priamo na stenu bielou farbou
Tlač je hotová na 60%
Kúsok po kúsku, stroj tlačí grafický návrh rovno na stenu

Tlač na stenu s použitím bielej farby za dve hodiny

Tlač na stenu trvala zruba 2 hodiny a realizovali sme ju v priebehu jarných školských prázdnin, kedy boli priestory školy prázdne. Práve prázdninové obdobie využilo vedenie školy na vymaľovanie priestorov a tak aj my sme sa vopchali do tohto termínu. Vedenie si ešte po skončení tlače, nechalo pretrieť celú plochu steny transparentným ochranným lakom. Takto sú ošetrené všetky steny v priestoroch školy, aby ich bolo možné v budúcnosti v prípade potreby umyť.

Praskliny v hlavnom nápise vyzerajú ako „chyba tlače“, avšak nie je to chyba, zámerne bol zvolený takýto typ písma
Detail tlače na stenu bielou farbou
Hotovo! …a je dotlačené!

Video ako dopadla tlač na stenu

Potrebujete tlač fotky alebo loga na stenu?

Priama tlač na stenu je viacúčelovým nástrojom s širokým spektrom využitia, či už ide o propagáciu alebo dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.