Tlač grafiky monumentov priamo na stenu

Steny s príbehom: Tlač grafiky monumentov na stenu


Tlačili sme grafiku lokálnych monumentov v kancelárskych priestoroch miestneho úradu Devínska nová Ves, ako tlač dopadla?

Tlač na stenu opäť v akcii, tento krát sme boli povolaní do priestorov miestneho úradu Devínska nová Ves. Tu sme mali za úlohu vytlačiť na stenu pri kanceláriách grafiku, ktorá sa skladala z troch významných pamiatok-monumentov. Konkrétne sa jednalo o vyhliadkovú vežu na Devínskej kobyle, budovu Vily Košťálová (Brixov dom) a Cyklomost slobody. Potlačou steny chceli zástupcovia miestneho úradu spestriť steny pracovných priestorov.

Tlač grafiky monumentov priamo na stenu
Robot usilovne „maká“ 🙂

Tlač monumentov v jednoduchej čiernej línii

Grafický koncept zobrazoval štylizované budovy-monumenty v jednoduchej čiernej linke. Toto spracovanie návrhu, sa podľa nás hodí to priestorov úradu a vo finále bude pôsobiť decentne a nerušivo. Tlač sa podarilo úspešne dokončiť v priebehu dvoch hodín, bez vážnejších komplikácii k spokojnosti zákazníka.

Tlač grafiky monumentov priamo na stenu
Detail hotovej tlače na stenu.
Tlač grafiky monumentov priamo na stenu
Vytlačený obrázok na stene.

Video ako dopadla tlač na stenu

Potrebujete tlač fotky alebo loga na stenu?

Priama tlač na stenu je viacúčelovým nástrojom s širokým spektrom využitia, či už ide o propagáciu alebo dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém. Neveríte? Na vytlačený dizajn sa môžete ísť pozrieť osobne, miestny úrad Devínska nová Ves sa nachádza na ulici Novoveská 5401, Bratislava.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.