Tlač loga priamo na stenu

Tlač loga na stenu pomocou nástennej tlačiarne


Tlač na stenu opäť v akcii, tento krát v novootvorenom klube WAX v Bratislave. Ten musel svoje pôvodne miesto kvôli rekonštrukcii budovy opustiť.

Pri príprave nového miesta pre klub bolo nutné upraviť priestory. Tak došla rada aj na „výzdobu“ stien. Čas realizácie bol však veľmi napnutý, termín prvého novo-otvorenia klubu sa nezadržateľne blížil. Napnuté termíny však pre nástennú tlačiareň nie sú žiadny problém. Wallprinter tlačí rýchlo a odolne. Nakoniec sme všetko včas stihli k spokojnosti zákazníka.

Tlač loga na stenu pomocou nástennej tlačiarne.

Tlač loga na stenu – vytlačí tlačiareň aj glitch?

Na stenu sme tlačili dva dizajny. Prvý pri vstupe do priestorov klubu, tu sme tlačili „glitchové“ logo klubu s prídavkom WAX2. Tým sa mala zdôrazniť skutočnosť, že klub už funguje na druhom mieste. Celkový čas potrebný na tlač loga na stenu bol tri hodiny.

Tlač loga na stenu pomocou nástennej tlačiarne.
Detail tlače na stenu s použitím bielej farby.
Tlač loga na stenu pomocou nástennej tlačiarne.
Tlač loga na stenu – finálny vytlačený obrázok na stene.

Video ako dopadla tlač loga na stenu v klube Wax

„Robot“ tlačí aj geometrické vzorce

Druhý obraz sme priamo tlačili na stenu v priestore „fajčiarne“. Tu sme vsadili na geometrický obrázok, ktorý sa stráca akoby v diaľke, tým sme vizuálne zväčšili priestor. Pri geometrickom obrázku trvala tlač na stenu štyri hodiny.

Tlač grafiky na stenu pomocou nástennej tlačiarne.
„Robot“ neúnavne tlačí na stenu.
Tlač grafiky na stenu pomocou nástennej tlačiarne.
Detail tlače geometrického dizajnu.
Tlač grafiky na stenu pomocou nástennej tlačiarne.
Hotový vzhľad geometrického dizajnu. Celý dizajn je vytlčený tyrkysovou farbou, biela časť na foto je spôsobená odrazom prenosného svetla. V priestoroch, kde sme tlačili, ešte nebolo nainštalované riadne osvetlenie.

Tlač na stenu s tmavým podkladom

V oboch prípadoch sme tlačili na steny s tmavým povrchom s použitím bielej farby ako podkladovej vrstvy. Táto metóda tlače je síce časovo náročnejšia, zaručí však, že výsledné farby budú vo finále pôsobiť sviežo a jasno aj na tmavých povrchoch.

…a ešte video z tlače druhého obrázka

Potrebujete tlač loga na stenu alebo fotografie?

Priama tlač na stenu má široké využitie, či už na propagáciu alebo aj na dekoráciu. Zároveň je to skvelé, rýchle a odolné riešenie ako spestriť steny a iné zvislé povrchy v interiéri aj exteriéri. Text, logá, fotografie nie sú problém. Neveríte? Na vytlačené dizajny sa môžete ísť pozrieť osobne, klub WAX sa nachádza v Bratislave na Štúrovej ulici číslo 3.

Páči sa vám tlač na stenu a radi by ste niečo podobné mali u seba doma alebo v kancelárii? Vyplňte prosím kontaktný formulár a vypracujeme vám nezáväznú cenovú ponuku.